| Unicornn a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG GALAXY Y PRO. Si am uitat modelul, dar mi s-a blocat, si spune ca id şi parola nu e bună..., dar le-am băgat corect. ce să fac, să merg cu el la Orange să rezolv? Fundă puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Salut nu trebuie sa mergi la Orange ce trebuie sa faci e sa apesi pe buton volum jos si on/off si home deodata si apare un meniu recovery mode se numeste cel putin asa cred ca eu am avut galaxy mini umbli din butoanele din volum si dai reset factory settings selectezi cu buton de home si gata se restarteaza dureaza 1min 2 si asa ai rezolvat problema funda/

| Unicornn explică (pentru Komarov):

Da, multumescwinking. am rezolvat :* :*!

4 răspunsuri:
| minnie20 a răspuns:

Da ar trebui sa mergi la orange.Eu am un cod pe care il scrii in cazul in care uit modelul.Vezi si tu poate iti amintesti

| AleHh a răspuns:

Ar fi bine să mergi la Orange.
ei te pot ajuta, ca să nu faci tu vreo prostie.
Baftă :*.

| Alex_Ionescu_1999 a răspuns:

Du-te la Orange