| MembruVip a întrebat:

am o problema cu telefonul un Samsung Galaxy mini 2, mi-am uitat modelul (acela din 9 puncte...) nu stiu cum dar l-am uitat, la fel parola de la gmail. Ce pot face? Se rezolva si la Orange? Raspuns cat mai rapid! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dvmasster1 a răspuns:

De pe alt telefon incearca asta: Apeleaza *100#, tab-ul 8(Servicii, puk si timp liber), tab-ul 1(Servicii si puk), tab-ul 8(puk), tab 1(PrePay daca folosesti cartela si tab 2(Abonament) daca esti pe abonament, scrie nr. tau de telefon, tab 1(PUK SMS) si vrei primi un mesaj cu codul acela de 9 puncte. (Sper ca la asta te-ai referit.)