| SweetChildOAxls a întrebat:

As vrea sa imi cumpar jocul sims 2 pentru PSP. dar e un joc de care ma pot plictisi repede? e pe nivele pe care le termin si se termina si jocul? sau pot sa il joc mereu si in cazul in care se termina sa o iau de la inceput?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e asa scurt dar ajungi in situatii in care te streseaza si iti vine sa il arunci pe geam, e la alegerea ta. Daca aveai ps3 lunea viitoare puteai sa joci cu mine call of duty modern warfare 3, ala da joc de calitate.

| SweetChildOAxls explică:

P.s. sunt fatawinking

Întrebări recente