| jasminnaisa a întrebat:

Ceau TPU! As vrea sa-mi cumpar si eu jocul sims dar nu stiu care e mai frumos sims 2 sau sims 3 vreau si eu pareri care ma convinge dau fundita!

3 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Nu e nevoie de pareri Sims 3 e mult mai bun.

| wendy434 a răspuns:

3 nu e mai bun! Amandoua sunt foarte bune! Si eu am 2 fiindca nu iti trebuie un calculator de la NASA ca sa mearga fara probleme! Plus ca la 3 nu sunt varcolaci si vrajitoare si din astea! Recomand 2 fiindca consuma si necesita mai putinbig grin

| laviflower a răspuns:

Depinde ce calculator ai. Daca il ai mai bun eu iti recomand 3, deoarece contine mai multe sims 2.De ex poti sa iti faci vampiri ceea ce in sims 2 normal nu se poate.Sunt caractere mai multe si e mai frumos. Daca totuso calculatorul tau nu e chiar asa bun e frumos si sims 2.