| ριтιкαα a întrebat:

Hei TPU aseara am fost la un majorat si au pus de cateva ori o melodie care incepea cu "why why why" si canta un barbat din cate am inteles se numea dilailah sau ceva de genul dar nu am gasit nimic pe youtube, aveti idee despre ce melodie e vorba?

Răspuns Câştigător
| Loker a răspuns:

VAzi poate e asta : Mr. Saik- Saca la Rakataka

6 răspunsuri:
| Caddillac a răspuns:

Poate e mackelmore- thirft shop www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes
Sau mr.saik Saca la rakataka:
www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes

| Simi03 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes : MACKLEMORE & RYAN LEWIS - THRIFT SHOP! Funda?

| ριтιкαα explică (pentru Simi03):

Nu e asta.

| Simi03 a răspuns (pentru ριтιкαα):

Ce fel de piesa e? Rock, pop ect.