| Emy1932 a întrebat:

Hei TPU, azi mi-am cumparat o sursa noua pentru PC, de 400W, si se cam incalzeste cand intru in jocuri, astea sunt componentele din el : 2, 5 gb RAM, Intel celeron 3.06 ghz, nVIDIA geforce 7600gs 512. Va rog sa ma ajutati! Funda.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

De la ce rahat de magazin de cartier iei tu componente? Vezi ca la garaj transportul e moca. Si la eMAG la fel. Si la altii. Da macar vreo 80-100 RON pe o sursa cit de cit.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Deluxe sau alta flasneta de genul asta?

| Emy1932 explică (pentru KodrutZ):

Cam da... Intex, da nu mai conteaza, ca o duc maine inapoi, deoarece are prea putine mufe... Vanzatorul mi-a aratat o sursa cu multe mufe, iar in cutie era una cu doar doua pe care le pot conecta la placa video, si la hdd, dar ce sa faci asa-i in Romania sad

| KodrutZ a răspuns (pentru Emy1932):

De la ce rahat de magazin de cartier iei tu componente? Vezi ca la garaj transportul e moca. Si la eMAG la fel. Si la altii. Da macar vreo 80-100 RON pe o sursa cit de cit.