| sillvana a întrebat:

Hei TPU, baietii japonezi sau coreeni, care va plac mai mult, si de ce? dau fundita la cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nici,nici... mi se par scarbosi.Sau sunt doar rasista.

| Ichigo a răspuns:

Eu prefer japonezii, ma refer la muzica ( pentru ca sunt baiat, da ), niste exemple: http://www.youtube.com/watch?v=WgjgACnHuWQ&feature=relmfu, http://www.youtube.com/watch?v=yVbzUm2G_Ig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti oare voi adolescentele cu japonezii si chinezii brusc asa?
Sa fie oare la ce ma gandesc eu?

| MeForeverAlone a răspuns:

Japonezii și coreeni sunt foarte frumoși, dar mie mai mult îmi plac coreeni. Mi se par mai drăguți. Sunt frumoși, amuzanți, plini de farmez, au zâmbete de milioane și sunt foarte romantici. Au de asemenea un limbaj foarte interesant care se aseamănă cu româna și multe lucruri care se fac în țara lor se fac și în țara noastră.
https://www.google.ro/......ps?/search
Iubirea vieții mele, Coreea!

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Mie imi plac coreeni, de ce petru ca au ceva ce ati baieti de la noi din tara nu au, si imi place muzica si felul cum canta si se imbraca destul de bine (ok), iar japonezii, nu stiu, la ei imi plac doar anime-ulile, si unii da poate ca au si trasaturi dragute.
p.s. Sunt draguti toti ce sa mai tonguetongue

| 안드라 a răspuns:

Mie una îmi plac mai mult Coreeni pentru ca mi se pare mai ușoara limba lor... și pentru ca deja le știu semnele! Capul japonezilor este foarte nasol...limb e nasoala și sunt urați.Cum am spus părerea mea!