| Andreea1130 a întrebat:

Ce cantareti japonezi/coreeni/chinezi cunoasteti?(fundita)

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Pai Miku Hatsune chiar daca e anime, trupa An Cafe, Nightmare.

11 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Yoshida brothers e trupa. o poti cauta pe youtube.winking

| daii a răspuns:

Yiruma is the best!

by daiiwinking

| casy_5467 a răspuns:

Dbsk, shinee, kara, snsd, ft.island,ss501,boa, iu, mblaq, boyfriend, super junior, after school, Orange caramel, t-ara, wonder girls, brown eyed girls, 2pm, 2am, 2ne1, 4minute...deocamdata doar atatia imi vin in minte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BoA, NYC Boy, Jang Keun Suk, CN Blue, FT Island, Tomohisa Yamashita si alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jan geun suc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DBSK ...sau acum JYJ; Big Bang Tetra Fang ss501 2ne1 f(x) kara t-ara shinee c-ute yui 2 pm 2 am z:ea etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2ne1, Bing Bang, CN blue si cam atat stiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U-kiss, SNSD, kara, ze:a, BoA, gummy, 4minute, 4men, after school, B2Y, baek si young, beast, barve brothers, brown eyed girs, chae yeon, co-ed school, lee hyori, bavichi, december, DNT, eru, ft island, G-Dragon, G.NA.,GP basic, H. A. M., hyuna kim, jewerly, JYJ, XING, koyote, MBLAQ, min kyung hoon, miss A, nine muses, ora, Orange caramel, psy, rainbow, se7en, secret, seeya, SHINee, sistar, son dam bi, suju, sunflower, trax, wonder girls, TVXQ!, VOS, ZIA, etc. mie imi plac cel mai mult U-KISS.treaba ta acum, 0727312213, e nr meu de tel sunama sa-mi spui care tiau plc mai mult

| Cărămidă96171 a răspuns (pentru anonim_4396):

Toți sunt frumoși si cântă bine

| ANDRADA_4438 a răspuns:

Eu cunosc o gramada dardin nefericire inca ma mai incurc la nume.

| Anutza_7924 a răspuns:

Asian Kung Fu Generasion e chiar tare. Yui, High And Mighty Color,SID,Gackt, Aqua timez, Miwa...etchappy