| NarcisaNarcisa a întrebat:

Hei TPU ca sa pot deveni fotograf ce liceu facultate trebuie sa urmez adica mie imi place enorm sa fac poze artistice si chiar ma descurc si as vrea o cariera din asta.Dar as mai vrea sa stiu daca se castiga bine. Funda

Răspuns Câştigător
| Emaaa5728 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci liceu sau facultate. Exista multe cursuri in afara scolii care te pregatesc pentru a deveni fotograf in doar cateva luni! La final vei primi certificat de fotograf cu care vei putea lucra in domeniu. Nu e necesar sa faci facultatea sau liceul pentru asa ceva, te inscrii la un curs si ai diploma! :* Bafta!