| xAlexis a întrebat:

Care sunteti din Tecuci? Mai precis de la scoala 10? Daca sunteti. ziceti-mi si mie cum sta treaba cu copilul ala de la a 8 a sa moara in ora cand aia preda? Sau cum? Am inteles ca de la lipsa de calciu a lesinat si a muritcryingPacat k eu il cunoscsadAsa... ce s-a intamplat? Mai stiu ca s-a asezat pe banca a inchis ochii i-a deschis si nu i-a mai inchis si cand s-al scoata profa`la tabla si-a dat seama k e mort!cryingpentru ca stiu sigur k a lesinat dar dupa? bun a venit salvarea, politia dar nu putea sa morara de la o lesinare nu? Sau da?laughingcica a plecat cu un prieten ceva de genu` dar cum sa plece cand el era mort? Eu nu am vazut nimic, ci doar am auzit mai multe ipoteze.care e cea reala? Spuneti cei acre sunteti! K eu pana luni nu o sa pricep

1 răspuns:
| Lilian_Cernetchi_1999 a răspuns:

Salut...Asa ceva pina cind nu se discuta in public. Poti primi amenda online. Si daca tot de doare ce s-a intamplat cu acel copil intreabti colegii. Cu sa ceva nu e de glumit.