| oOSkyTeamOo a întrebat:

Vreau sa stiu daca luni in Tecuci se invata... Am auzit de la prieteni ca cica ii Ziua Orasului, dar acum nu stiu ce sa zic thinking Eu nu vreau sa lipsesc sa-mi puna absente, deci daca imi puteti raspunde v-as fi recunoscator tongue ( doar ce-i care sunt din Tecuci ( jud Galati ) sau ce care stiu cv despre Tecuci ) happy.

Multumesc anticipat! FUNDA MARE :X xD

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

Pai daca ar fi ziua orasului oricum s-ar face ore. Poate ca prietenii tai au auzit la cineva care nu stia bine si acum toti cred asta. Mai bine mergeti totusi la scoala luni daca nu faceti ore veti pleca acasa dar e mai bine decat sa aveti absente. Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| oOSkyTeamOo explică (pentru qwerty101010):

Multumesc pentru sfat happy.

| qwerty101010 a răspuns (pentru oOSkyTeamOo):

Chiar nu ai pentru cewinking