| Kiduu4 a întrebat:

Hei TPU :* Ce faceti? :) Plictiseala? :o3 La mine da :-S
Deci intrebare...:
Am scris si eu o povestioara si vreau sa vad adaca am talent Uitati Site`ul : https://www.facebook.com/......media/set/
Nu trebuie sa dati like sau alceva :) Doar sa o cititi :) Povestioara by DeDe :*
Dau FUNDA :* pentru cel mai dragut rapsuns :)
Accept si critici;)) Doar e prima mea poveste :)

Răspuns Câştigător
| SweetLoolyPoop a răspuns:

Buna! Poi....Nu stiu ce sa mai zic!
Ai cea mai frumoasa poveste pe care o citesc! Pe bune! Deabea astept sa vad continuareabig grinEu cred ca ai talet si sa nu il irosesti asteptand. Poti sa incerci sa scrii inca o povestioara dar nu pe facebook.Tot pe calculator dar sa nu fie publicat.Si cand e gata ai putea sa o post6ezi pe facebook.Este foarte frumoasa povestea, dar astept sa o terminihappy

| Kiduu4 explică (pentru SweetLoolyPoop):

Multumesc! Dar stii continuarea nu va mai apaarea happy Am fost data afara de la aceea pagina de la o ceastra prosteasca cu administratora oh go on Multumesc oricum happy Dar daca tot zici ca am talent poate imi fac o poveste pe o noua pagina happy

| SweetLoolyPoop a răspuns (pentru Kiduu4):

Imi pare rau ca ai fost data afarasadDar mai bine iti faci pe alta paginahappy

3 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Dar nu ai terminat-o;(
E super, dar VREAU SA VAD CONTINUAREA
ce se intampla?
sunt curioasahee hee

ok FUnda?