| Ađřıαηηα a întrebat:

Ce ficuri SasuSaku stiti? Am doar doua mici pretentii happy :
1. Sa fie cu ninja si Konoha etc laughing
2. Sa fie facut dupa Naruto Shippuden, adica ei sa fie mari si sa exista personaje din Shippuden precum Akatsuki, chiar si Madarahee hee Multumesc anticipaat!
Funda iar la restul vot happy [ apropo, nu am stiut la ce categorie se incadreaza intrebarea asa ca imi cer scuze daca nu e cea potrivita ].

3 răspunsuri:
| deutzanico a răspuns:

Buna! Poti sa il incerci pe acesta
''Iubire Shippuuden'' e destul de dragut sau "FullMetal Sakura", "Ninja LoVe"

| Kiri a răspuns:

Buna. Poti intra pe adresa forumului : http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum
Gasesti o multime de ficuri ninja si nu numai. Te asteptam acolo :*