| Ađřıαηηα a întrebat:

Stie cineva ficuri SasuSaku, dar care sa fie cu Shippuden [ adica sa fie dusmanii din Naruto Shippuden si ca ninja sa aiba varste mari inclusiv protagonistii ] si care sa aiba legatura cu ninja si Satul Frunza laughing etc.
Multumesc anticipat ^.^
Funda *.* big grin+ vothee hee [ scuze de categorie happy ]

Răspuns Câştigător
| Sakura1218 a răspuns:

Aici gaseste foarte multe fanficuri ( majoritatea despre SasuSaku...pana si numele forumului e asa )
http://sasu.fairtopic.com/f33-fan-ficuri-finalizate

P.S. : Naruto forever!

| Ađřıαηηα explică (pentru Sakura1218):

Hei happy
Stiu deja acest site happy si am citit cam toate FanFicurile dar oricum multu' happy

6 răspunsuri:
| UnicornFlavored a răspuns:

Hey, buna. Nu stiu daca stii sau nu de site.ul asta, dar daca nu ar trebui sa il incerci. Quotev: http://www.quotev.com/. Aici fanficuri cu orice! Sper ca ajuta!

| vextix3 a răspuns:

Eu creez un astfel de forum cu ficuri si anime, deci, daca vrei, te poti inregistra. Caut moderatori.
Daca vrei, ma poti contacta.

| LolaLL a răspuns (pentru vextix3):

Cum se cheama forumul?

| ErianaCS a răspuns:

Http://sasu-saku.forumhit.ro/
Problema e ca nu este niciunul finalizat, dar iti recomand sa te uiti, cum vrei:).