| LauraGabiii a întrebat:

Cine stie jocuri de lunga durata?

Răspuns Câştigător
| 4l3xu7zu a răspuns:

Metin2, League of Legend, Left 4 Dead 2, Shaiya, WarTune, World of WarCraft, Minecraft, NFS world Online, Painkiller funda?

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Monopoly sau Europolis, o sa te tot joci 2 luni si tot nu mai termini...pana la urma cineva se da batut sau va incurcati in reguli si il dati dracului de joclaughing)

| DanielaGroza a răspuns:

Monopoly

| DuduRadu a răspuns:

Daca vrei un joc online apucate de wow.

| Roxxanaroxx a răspuns:

La ce te referi prin lunga durata? love struck Eu joc un joc care se cheama Transformice si il poti juca cat vrei. laughing