| Titii a întrebat:

:*
cum mai sunteti?puppy dog eyes
am nevoie de putin ajutor.
ce cadou i-as putea lua prietenului meu pentru ca facem un an de cand suntem impreuna?
totusi nu ceva foarte scump.
orice raspuns e binevenit.
si fundita la cel mai bunlove struck
multumesc, va pup!:*

1 răspuns:
| axll a răspuns:

Un portofel frumos, care costa undeva la 60-70 lei (recomand varianta de piele, negru sau maro. nu cumpara porcarii d-alea sport). ii poti pune si o poza cu tine in el, va da foarte bine. parfumuri nu-i lua daca nu ii stii gusturile. poti incerca de altfel si cu un ceas, dar sa fie ceva peste 100 lei. (ar trebui sa gasesti un fossil sau casio la 200-300 lei). asta depinde de bugetul tau. varianta cea mai buna zic eu ca este portofelul cu poza ta in el. daca ai cinematograf in oras baga-i si 2 bilete la un film sa mergeti impreuna happy