| Anca16188 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor..In cateva zile e ziua prietenului meu..si vreau sa-i fac o supriza, dar nu prea am idei..Cadou i-am cumparat, dar vreau altceva. ceva mai special. Raspuns urgent!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ce poate fi mai special decat o cina romantica la lumina lumanarilor si o noapte plina de dragoste?!

| Anca16188 explică (pentru mona):

Eu am 17 ani, iar el 22 nu ne permitem luxul asta inca laughing

| mona a răspuns (pentru Anca16188):

Intr-o camera de hotel s-ar putea

| Anca16188 explică (pentru mona):

Ar fi o idee super, doar ca nu am banii necesari pentru asta, si ziua lui e maine laughing Mersi pentru sfat :*

| ellaells a răspuns:

De ce nu incerci sa ii spui ce simti, sa petreceti toata ziua impreuna, sa va plimbati de mana happy lucrurile romantice cred ca au mare valoare pentru unii happy bafta!

| Anca16188 explică (pentru ellaells):

Pai lucrurile astea le facem de fiecare data cand ne vedem. vreau ceva gen "petecere surpriza"

| robe_5426 a răspuns:

Ai putea sa ii iesi sa ii cumperi un lantisor cu care se deschide si sa pui inauntru o poza cu voi doi sau o poza cu voi doi pe care sa i.o daruiesti intr.un loc romantic.(poate seara in parc). Succes!

| Anca16188 explică (pentru robe_5426):

Am facut asta, de craciun sad