| PinkySweety12 a întrebat:

Cum pot baga internet pe telefonul: Sony Ericsson Xperia x10 mini pro?
Trebuie sa am wireless in casa ca sa mearga?

5 răspunsuri:
| CarzyPeople2015 a răspuns:

Daca vrei viteza mare da.dar poti sa bagi 3g sau chiar edge(recomand froghappy ).eu am galaxy s si cartela frog...a trebuit sa-mi activez internetul si sa trimit un sms pentru setari pe original...pe custom rom cu android de la 2.3 in sus setarile sau facut automat.dar la.cyanogenmod parca trebuia sa schimb eu proxy-ul pentru ca nu era bun.

| bOdYl a răspuns:

Dap trebuie sai ai wireless mai mult de 10-15 metri nu trebuie sa depasesti de la wireless si daca nu merge dai add la id asta bogdan_53_2011
P.S la mine merge si stiu care este prolb daca nu-ti merge si tie

| Ioan95 a răspuns:

Da, trebuie sa ai wireless in casa, sau la un vecin (dar trebuie sa ii stii parola, in caz ca are).

| Ioan95 a răspuns:

Da, trebuie sa ai wireless in casa, sau la un vecin (dar trebuie sa fie la maxim 15-20 metri distanta, si sa ii stii parola, in caz ca are).
Iar daca vrei internet pe cartela, trebuie sa suni la "Relatii cu clientii", si sa soliciti 'setari pentru internet'. Sper ca ti-am fost de ajutor.