| stefanb39 a întrebat:

am si eu un sony ericsson xperia x10 mini pro si am bagat o cartele de digi mobil si spunea pe net car trebui sa mearga netu am si eu nevoiie de ajutor plz!

P. S. Stiu si eu ca la APN trebuie sa bag "internet" da nu merge

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi daca e bifata casuta cu trafic de date. Eu pe x8 nu am nici o problema

| stefanb39 explică:

De fapt mi-am dat seama dupa ce am sunat la aia de la digi ca nu am optiune activata si ca pot so activez gratis
ai un x8? bravo e super bun telefonul cum merge? as zic in general se comporta bine?