| Lolll a întrebat:

big hug
Vreau si eu niste statusurii de dor!puppy dog eyes
Cele mai multe si frumoase primesc funda!big grin
Multumesc anticipat!kiss

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,vezi daca iti plac astea:

N-am sa rup in 2 pozele in care ne imbratisam/Fiindca imi e dor de baiatul care mai de mult il iubeam/Acum ochii ce ma privesc imi par straini si rai/Dar ei nu ma mai ating chiar daca stiu ca sunt ai tai/.

. Poate incerc prea mult sa m`amagesc ca te pot uita, dar si-acum simt pa buze :Xuneori... sarutarea ta!""

Am si acum pe telefon un mesaj de la tine, in care`mi spui ca ma iubesti si ca`ti`e dor de mine!

Cne a fost la rauu` si la bine, trup sh suflet pentru tine? Cne te-a iubit mereuu`, cine alta, decat eu

Si mintea`ti fuge la clipele cand il aveai in brate si il tineai acolo strans, ca lumea rea sa nu-l inhate. Si stiu ca niciodata n`ai fi renuntat la el, indifent de cum era mincinos sau infidel …

""Makar ea e singura care POATE s t iubeaska si dupa cat a plansNU POATE s t uraska""

" Nu rani un suflet ce sti ca te-a iubit ca poate pentru tine a plans si a suferit "

Ne privim in ochi ca doi straini ca si cum nimic intre noi nu s`a intamplat.Nu avem curaj sa ne vorbim...Ce usor e sa ne prefacem c`am uitat.Dar ne lipseste tot ce ne-a legat!

•Nu mi-e dor de tine, să stii. Îmi lipseşte doar cel care credeam că eşti!:]

Şi uite aşa apare şi dispare câte un sentiment ce dă culoare!

M-am saturat sa te cred atat, Sa imi spui ca ma iubesti, atat de mult. Dar de fapt tie nici macar nu ti-a pasat, Daca suntem impreuna, sau s-a terminat"!
:*Bye!

1 răspuns:
| JnY a răspuns:

Mi-e atat de dor de o intrebare logica la care sa pot da un raspuns logic!

Întrebări recente