| OliviaLove a întrebat:

Hei TPU.
Deci am avut numele de facebook asa : Olivia + numele meu de familie, Olivia Livi. Si as vrea sa mi-l schimb dar nu ma pot decide intre Olivia Bă si Olivia Ali. Stiu ca facebook nu e un site pentru numele astea dar eu vreau sa mi-l schimb si apoi sa aleg numele original, ala de familie, si totusi sa mai am si altceva la alegere. Ca dupa ce iti schimbi de mai multe ori iti da acolo sa alegi dintre numele care le-ai avut.
Fundă. Si sper sa nu injurati sau sa luati la misto oh go on.

Răspuns Câştigător
| SweetAl3x a răspuns:

Buna, nu te injur tongue

Mie una mi se pare ca suna mai special Olivia Ali.
Celalalt.....nu prea

3 răspunsuri:
| User11111111 a răspuns:

Olivia Ali! suna mai bine!

| KinduuGeorgyy a răspuns:

Eu cred ca Olivia Ali e cel mai pootrivit, e dragut si cochet si ar merge le facebook-ul unei fete care vrea sa creeze ideea de "simple girl"happy

| Ioanna_Cosmina_1997 a răspuns:

Olivia Ali