| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,as vrea o tableta noua, si nu stiu ce sa aleg dintre:

1. Ipad 3-nu acum, cand apare mini si 4

2. Ipad 4-cand apare pe 2

3. Ipad mini-cand apare pe 2 big grin

4. Funda happy

PS:mai lasati-ma cu rahatu vostru de android,am deja un android si de asta vreau sa imi schimb tableta,ca nu imi merg cele mai calumea jocuri si aplicatii,asa ca fanii Samsung si android abtinetiva,eu vreau numai raspunsuri de la oamnei seriosi,care nu sunt offtopic si care ma ajuta sa fac o alegere corecta, eu vreau o noua tableta, ipad mini, ipad 3 sau ipad 4, nu ma pot decide dintre astea 3.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipad 4 nu e mare inovatie fata de 3 dar vine cu cateva chestii in plus, ipad mini? be serious ala e pentru copii care joaca solitaire laughing) si googlesc...

ipad 4 nu o sa regretiwinking

| Garoafe a răspuns:

Dupa parerea mea iPad mini este o pocnitoare... alege ipad 3 sau 4 daca doresti o tableta adevarata (si la jocuri pe ipad 4 nu se vad acum diferentele la grafica fata de ipad 3, dar se va vedea pe viitor).