| NaomyNao a întrebat:

Duminica am sa dorm la prietena cea mai buna. Imiputeti da niste idei cu ce putem face?

7 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

O ajuti la curatenie sau pe mama ei la bucatarie, faceti vreo prajitura impreuna, mergeti la plimbare, jucati vreun joc impreuna etc. Totusi, ar da mai bine, daca ai fi si alaturi de parintii ei, la treburile casnice! Duminica de vis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popcorn, filme de comedie, animatie, fantezie, depanat amintiri.

| YoChriss a răspuns:

Buna! Puteti sa:
-va uitati la filme;
-spuneti povesti de groaza;
-vorbiti despre baieti;
-spuneti bancuri;
-sa va machiati etc.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Iti zic eu ce fac cu prietena mea cand vine la mine happy
-Ne uitam la un film de comedie!
-Ascultam muzica!
-Citim povesti de groaza!
-Facebook!
-Adevar si provocare!
-Vorbim despre baieti!
-Spuneti bancuri/glume!
-Cantati! si nu-n ultimul rand distati-vawinking
Bafta!
funda?

| LucianStroe a răspuns:

Cati ani aveti? E foarte important happy

| Snowfall a răspuns:

Uitati-va la filme de groaza sau de comedie sau la un serial care va place amandurora, puteti sa cumparati niste ingrediente inainte sa mergeti la ea acasa si sa incercati sa gatiti ceva impreuna, sa va machiati una pe alta, sa vorbiti, evident etc.

| dannytama a răspuns:

Filme, muzica Nutellahappy