| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

TPU, o să dorm la cea mai buna prietena.
Pana acum ne-am propus sa facem :
-Sa ne uitam la filme
-Sa ne batem cu pernele
Dorm pentru ca e ziua ei, ziua petrecem cu mai multi prieteni iar noaptea ramanem doar noi doua. Mai vreau niste idei ce putem face doar noi doua.
FUNDITA

Răspuns Câştigător
| WhiskyGirl a răspuns:

Pai... daca va place de un baiat puteti face un id de mess fals prin care sa il trageti de limba ceva gen ``am o prietena in orasul tau si ma intreb daca o cunosti, ce parere ai despre ea ``; sau puteti sa va uitati la un film de groaza; sa vorbiti despre ce veti face in viitor; sa faceti videoclipuri amuzante; sa va uitati pe youtube la Stepanov Paul sau Tequila. Puteti sa mai radeti de persoane care va enerveaza si sa va faceti planuri diabolice laughing)

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru WhiskyGirl):

Eșți superba, MERSI!:*********************

| WhiskyGirl a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Si eu fac aceleasi lucruri cu cea mai buna prietena! Ma bucur cate te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| Anda_1113 a răspuns:

-jucati carti pe pedepse
-vorbiti despre ce va place

| Calin_Nicol_1976 a răspuns:

Sa faceti ceva trece prin minte!