| Alinutzaaath a întrebat:

Era o emisiune mai demult nu mai știu pe ce program sar știu sa va spun câteva informiatii pentru ca sa o puteți identifica. Erau doua echipe una roșie si cealaltă albastra și aveau niște probe, venea un perete cu o anumita forma iar ei trebuiau sa facă forma respectiva ca sa poată trece prin perete ca altfel erau împinși în apa. Va rog de mult tot încerc sa o găsesc dar nu mai știu cum se numește. Mulțumesc!
Alina♡

1 răspuns:
| Libyadji a răspuns:

Mi-ai amintit uşor de vremuri vechi şi totuşi aşa greu am aflat denumirea rolling on the floor Se numeşte "Vedete-n figuri" şi era pe PrimaTV;