| Joanabibuz a întrebat:

Eu acum o saptamana am reusit sa imi pun coperta (pe Facebook), insa nu am gasit nici un fel de poza. Va rog sa imi dati niste idei. Va rog. Puteti sa imi ziceti (daca aveti facebook) ce aveti voi. Puteti da si un site. Funda penntru cea mai ingenioasa idee. Daca va ajuta e o poza a mea acolo unde scrie poza de profil. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alissa193 a răspuns:

Fcoverphotos.com/

6 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Eu una am o poza cu trupa mea preferata. ^^

| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă
păi dacă ai nevoie de poză, uite, scrie pe google, ''cover for facebook'' sau ''cover for timeline'' cred că la asta te referi...
sau uite
http://www.google.ro/......tp?/search

baftăă!

| iYuuki a răspuns:

Pai acum merge ceva specific pentru Pasti. Gasesti pe net imagini cate vrei.

| AncutssaM a răspuns:

Buna! Eu la coperta de pe facebook am o poza cu Arash si Helena, cei care canta melodia Broken angel.

| MadiAlice a răspuns:

Poti incerca niste poze de pe site-ul asta : http://weheartit.com/tag/pictures

| Sebiii98 a răspuns:

Buna! Pai conteaza foarte mult ce iti place tie. pentru orice tema exista 1000 de poze care chiar se potrivesc pentru coperta de la facebook. Sau cel mai simplu fa o poza cu tine in care faci ceva ce iti place tie... sau o poza artistica sau ce vrei tu! de ce sa pui o poza de pe net cand poti sa pui o poza cu tine? Iar daca nu iti place marimea poti sa ii dai crop cu orice program de editare.