| Ardelean_Liana_1976 a întrebat:

dati-mi un site pe care sa FAC poze de profil si coperta pentru facebook!
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Trană_Alexandra_1999 a răspuns:

Atunci... Mai am unele programe care ti-ar putea fi de ajutor : PhotoFancy, Photo! Editor, Photoscape, Photoshop, Picture Window Pro, Photoline, Pixia, Gimp. Cam atatea stiu. :* FUNDAA?

3 răspunsuri:
| bogdanheine a răspuns:

Un magazin online dezastruos care se promoveaza prin reclama falsa, prin diverse bloguri. De fapt folosesc produse de foarte proasta calitate (cele mai ieftine chinezarii) la preturi de Germania. Am comandat la ei un termos personalizat care mirosea groaznic, curgea, picura lichidul iar poza in nicun caz nu era ca prezentarea de pe site. Daca vreti sa faceti un cadou frumos, evitati magazinul acesta pentru ca din o intentie buna o sa iasa o chinezarie ieftina (dar scumpa de altfel) si kitchoasa!

| Trană_Alexandra_1999 a răspuns:

Buna! Aici poti edita pozele : http://pizap.com/. Sper ca te-am ajutat. Funda? :D

| Ardelean_Liana_1976 explică (pentru Trană_Alexandra_1999):

Stii... scuze, deja stiam de Pizap, merci oricum!
P.s., daca pana peste o saptamana - doua, nu mai primesc alte raspunsuri, iti voi da funda pentru ca ai vrut sa ma ajuti! happy

| Trană_Alexandra_1999 a răspuns (pentru Ardelean_Liana_1976):

Atunci... Mai am unele programe care ti-ar putea fi de ajutor : PhotoFancy, Photo! Editor, Photoscape, Photoshop, Picture Window Pro, Photoline, Pixia, Gimp. Cam atatea stiu. :* FUNDAA?