| Letizia a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum pot recupera o pagina(de pe facebook) furata? Ofer Funda #1

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Nu cred ca se mai poate. Odata ce ti-a fost furata si e schimbata parola nu stiu daca e posibil.
Exista o posibilitate sa o recuperezi. Pagina pe care o ai este pe un anumit E-mail. Cauta in istoricul E-mailului si vezi acolo cand ti-ai creat pagina si o sa-ti arate parola pe care a pus-o cel care a furat pagina si incerci sa o schimbi.

FUNDA?

| Letizia explică (pentru Seepty):

Da,ai funda.Multumesc pentru raspuns. happy

| Prezidentul a răspuns (pentru Letizia):

Ai reusit sa recuperezi pagina?

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Dovedeste ca ti-a fost furata, fa-i o reclamatie laughing... Nu ai cum, totul e virtual, Facebook nu este un "furat", care si-a gasit locul?

| Letizia explică (pentru Prezidentul):

Ai dreptate.Nu poti sa iti recuperezi o pagina dupa ce a fost furata... sad