| blaackbutterfly a întrebat:

Nu ştiţi, dacă mergi la un liceu la profil de ştiinţe sociale, poţi apoi să dai la Medicină? Scuzaţi categoria. big grin Mulţumesc.

3 răspunsuri:
| blaackbutterfly explică:

Deci până la urmă cum e? Pot face ştiinţele sociale şi apoi medicina sau nu?

| JohannaMary a răspuns:

De exemplu, si daca esti la profil umanist poti da la medicina.eu asa stiu.deci da.e alegerea ta.winking

| IoanaBratinka a răspuns:

Eu stiu ca dupa ce termini stinte sociale te poti duce la foarte multe facultati mai putin medicina.Dar daca te duci la una privata sigur te vor primi numa sa le dai banibig grin