| Anna_Iully_1997 a întrebat:

puppy dog eyes Spuneti-mi si mie ce as putea sa ii iau cadou prietenului meu! Este ziua lui curand si nu am nici o idee pentru cadou crying

9 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Un ceas.

| Anna_Iully_1997 explică (pentru Lynna):

Nu e genul care sa poarte ceasuri! straight face Eu ma gandeam la un parfum thinking Dar nu stiu de care! :-

| Lynna a răspuns (pentru Anna_Iully_1997):

Iti recomand parfumul Signature de la Avon. Cred ca i-ar placea.

| hummmer a răspuns:

Atunci o partida de amor salbatic ar fi potrivita... Sau nu.

| hummmer a răspuns (pentru Anna_Iully_1997):

Ok,da macar e minor/major sa stim ce sa propunem.

| iubesc a răspuns:

O bratara de aur ar fi perfecta.

| Anna_Iully_1997 explică (pentru iubesc):

El e genul ala de baiat vagabont si nu cred ca i s-ar potrivi straight face

| iubesc a răspuns (pentru iubesc):

Un parfum...(avon blach suede touch)