| Bibi_2206 a întrebat:

In curand va fi ziua prietenului meu, face 16 ani. Ce cadou as putea sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| Pyssaa a răspuns:

Pai un pullover un parfum o rama in care sa pui o poza cu voi aman2
o felicitare romantica
un ursulet mare de plus(cu o inimioara, pe care sa sc te iubesc chestii de genu)
organizeazai o petrecere surpriza
du-l la un film romantic
organizeaza la tine acasa o petrecere in pijama si sa-l inviti fa uitati la film mancati floricelewinking...
dar asigurate ca parintii nu sunt acasa altfel se intimideaza baiatul
daca nu ati facut dragoste niciodata puteti sa o faceti
ii poti lua niste cd ceva cu jocuri sau ce stii u ca iii place lui
ii poti cumpara o pizza daca stii ca ii place
il invizi la o cina romantica la restaurant
ii cumperi un tort pe care sa sc la multi ani iubi meu sau cum il alinti u si ii pui poza lui pe tort
sau organizezi undeva o petrecere si chemi toti pr lui
gandeste-te la aceste id si la aceste cadouri dupa parerea mea sunt ft bune
aaa
si la sfarsit un sarut pasional si o imbratisare lunga pentru unele cupluri asta este cadoul cel mai frumos
winking
Succes!
Ei imi dai si mie fundita pentru raspunsurile date?
:X:X::X:X:X:X::X
tonguetongue:tongue; Pp;

3 răspunsuri:
| baaang a răspuns:

[Un tricou personalizat cu imaginea ta si a lui ...si un parfum ceva`. nu stiuthinking [inca ceva ce vrei pe langa tricoul personalizatsmug]

| fotomatic a răspuns:

Fa-i ceva personalizat Ex: o cana, o perna in forma de inimioara, un breloc de plus. Pune si un text. uite aici: www.epersonalizari.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o chestie de zis fetei carea i-ai dat fundita
tine cont ca e baiat.cadourile acestea merg la fete, dar nu si la baietihappy