| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, pe ce program/programe de modificat poze pot face un Make-Up de genul acesta :-? http://asteptautobuzu.sunphoto.ro/Make_U_P? :] fundita

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Photoshop, mai poti incerca si cu www.taaz.com

9 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Normal ca, photoshop CS3.

| Evaa a răspuns:

Photoshop
gimp
happy

| Merilynne a răspuns:

Pai nu le stiu pe toate, dar iti sp ca primele 2 poze de la pagina 2 sunt facute sigur cu photoinstrument.
Daca vrei poti sa il iei, dar ca sa salvezi pozele din photoinstrument iti trebuie photoscape.
Spor la modificat!

funditaaaa, plzz.

| Merilynne a răspuns:

Primele 2 de la pag 2 sunt facute cu photoinstrument, poti sa il iei, dar ca sa salveti pozele editate cu photoinstrument, iti trebuie photoscape. Ial-e pe aman2.
Spor la editat!
funditaaa, plz.

| anaconda619 a răspuns:

Asta merge dar trebuie cont http://www.taaz.com/

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Http://www.taaz.com/ pe asta il stiu eu;)e bunicel

| Liniuta_3048 a răspuns:

Taaz si photoshop