| felyfifi13 a întrebat:

stie cineva cum pot sa fac sa apara pe pozele editate de mine,numele unei pagini de fb? stiti la ce ma refer,sper... eticheta aia care o au pozele de pe paginile de fb cu numele paginii! dau funda, multumesc!:*

1 răspuns:
| samara2 a răspuns:

Da, descarci programul Photoscape și ai acolo opțiuni de inserare text pe fotografii. Sau mai simplu, deschizi poza cu Paint și ai o casetă cu litera A în ea (Insert text into the picture). Dai click acolo, scrii adresa de Facebook în căsuța respectivă, o poziționezi unde dorești după care salvezi imaginea.