| Squmppaaaa a întrebat:

Mna. a venit Apocalipsa.ca eu am dormit(in acea noapte venisem din excursie) si ma intrebam cum a fost rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Ai pierdut o gramaaaaadaaa! pai intai am facut surf pe valul de la tsunamiul provocat,apoi am facut slalom cu ATV'ul printre meteoriti, a fost genial! apoi am facut alpinism pe inapoi pe pamant, ca nah...a venit cutremuru' si...after,dimineata cand ne'am trezit ne'am dus la cambrige, am luat placile de inmatriculare de la caravanele alea care preziceau apocalipsa prin america si i'am batut cu ale pana a venit iar apocalipsa! a fost genial! nu stiu cum ai putut pierde asa senzatii no talkinglaughing

5 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Phoai. A fost binee. Pai intai am facut un tur al tarii. Ne-am oprit la o bere, un sprit dupa am mai fost pe la cimitirelaughing prin multilaughing si dupa la pestera Muierii numai ca acolo noi i-am dat muiut la apocalipsa. In rest nimic, nUmai ca am venit pe joslaughing. NU se POATE! Ai ratat-o. Lasa mai vine si in 2012 si atunci sa pleci tot in excursielaughing

| deea89 a răspuns:

Nu`ti spun :p
laughing)

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

De-a dreptul fascinant, nici nu ştii câte ai pierdut... laughing

| Myuu a răspuns:

Da cum sa nu, a venit Apocalipsa, toti am murit! laughing

| 985436982 a răspuns:

Au venit cateva turme de tauri si au calcat totul in picioarebig grin