| Miru987654321 a întrebat:

Uneori ma cam plictisesc foarte tare.Ce as putea face sa ma distrez si sa ma simt bine mereu? Spuneti-mi lucruri distractive si super pe care le pot face.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nasol daca te plictisesti... fa lucruri utile teme, curatenie, ordine in dulap, picteaza-ti unghiile, apuca-te de un blog, studiaza o limba straina, fa un sport sau iesi in oras cu prietenii, uite-te la un film sau seriale, experimenteaza coafuri si machiaje, citeste o revista sau o carte

| Jee354 a răspuns:

Pai.daca esti plictisita si iti e lene sa faci curat, teme sau sa inveti. Sport sau te plimbi cu prietenii pe afara pentru ca aerul e sanatosbig grinBafta si sa nu te mai plictisestilaughing

| CristiChristian1999 a răspuns:

Joaca-te Roblox!