| NighTy a întrebat:

Sall all!
Stiu ca incepe vacanta dar spuneti-mi-i ce as putea sa fac sa ma distrez si eu in vacanta. ca ma cam plictisescsad
Dau fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| bibi_1859 a răspuns:

Fa tot ce iti place si nu te lasa inlantuit! Petrece-ti mai mult timp cu prietenii tai! Mai lasa televizorul ca nu te ajuta lanimic!

2 răspunsuri:
| dasda a răspuns:

Pai...iesi cu prieteniii! Cum te.ai putea distra altfel? iesiti afara cat mai e zapadalaughing. Invita. i pe la tinewinking. uitati.va la un film ( The Orphan:X e genial). thinking si fa ce. ti placeewinking.

| bibi_1859 a răspuns:

Fa tot ce iti doresti! Nu te lasa inlantuit! Petrece mai mult timp cu prietenii tai! Lasa televizorul ca nu-te ajuta la nimic!