| Panteraa a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Deci am mai luat um televizor in alta camera si l-am legat la antela celuilalt. In prima zi am cautat canalele si a mers. Dar de a doua zi nu am mai avut protv si acum orsicat as cauta canalele nu mai gasesc protv-ul. Ce pot sa fac ca nu cred ca e de la firma ai unde sunt cu tv-ul ca pe celalat televizor am protv. Deci ce pot sa fac? pls dau funda si cand o sa pot dau vot PS:am dat si cautare manuala si cautare automata si tot nu sa gasit

2 răspunsuri:
| Panteraa explică:

Nu sunt

| anonimabubulina a răspuns:

Heii,si mie mi s-a intamplat asta la rds dar mie nu-mi mergeau vreo 15 canale si am sunat la ei si mi-au spus acum depinde pe ce esti u daca esti pe rds iti spun eu pasi esti?