| Lexii a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine, am de facut pentru maine la ora de engleza o compunere cu titlul "Eu si Batman"straight face face in care sa predomine misterul, aventura si generozitatea. Plizz daca aveti idei spuneti-mi pentru ca eu nu am niciuna. funda celei mai bune idei restul vot:*

1 răspuns:
| Bojthe a răspuns:

Cauta pe google" ce ai face intr-o zi cu batman si vezi vezi ce gasesti o zi buna in continuare si succes la engleza pa pa:h