| Lexii a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine, am de facut pentru maine la ora de engleza o compunere cu titlul "Eu si Batman"straight face in care sa predomine misterul, aventura si generozitatea. Plizz daca aveti idei spuneti-mi pentru ca eu nu am niciunastraight face

1 răspuns:
| PTL a răspuns:

Si eu am cerut ajutorul multora pentru o compunere straight face pentru o compunere trebuie sa ai imaginatieee. asta e tot ce poti gasit daca vr sa fii cinstitwinking