| xB0gDaNx a întrebat:

Hei TPU voi ce v-ati dori de ziua voastra? Ma refer la cadou cum ar fi monopoly nu un weekend cu prietenii, sau ceva de genu...Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! Ai putea sa-i iei o carte buna, potrivita varstei lui, evnetual daca stii ce gen de carti citeste sau ce ii trebuie la scoala, cunmpara-i o astfel de carte. Uite eu, spre exemplu am 13 ani si as vrea sa citesc :
"Ciresarii"-Constantin Chirita
"La Medeleni"-Ionel Teodoreanu
"David Copperfield"-Charles Dickens
"Robinson Crusoe"-Daniel Defoe
"Calatoriile lui Gulliver"-Jonathan Swift
Ai putea sa-i mai iei un DVD cu un joc recent aparut, daca stii ca joaca jocuri pe calculator si, eventual, daca stii si ce tipuri de jocuri joaca e cu atat mai bine, stii exact ce sa alegi.
Un tricou dragut mi se pare de asemenea o idee de cadou potrivita pentru un copil de 12-13 ani. Ai mai putea adauga o cutie de bomboane de ciocolata, eventual bomboanele lui preferate si neparat un "La multi ani!"

4 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

O tabletă Apple big grin

| Chester1 a răspuns:

Eu unul mi-as dori un PS3.

| Acuarella a răspuns:

Pai sunt jocuri : Nu te supara frate, Monopoly, Piticot. O poza cu sarbatoriul, daca este mic/a poti sa ii iei jucarii (plusuri, masinute sau papusi), ai putea sa ii iei haine daca ii sti marimea. Am zis in general ce poti sa ii iei unui prieten, ca eu imi doresc niste adidasi foarte draguti de scrima happy