| adryana_6677 a întrebat:

As dori sa ii cumparam toata clasa un cadou de ziua unui profesor de romana (in afara de tort). eu nu stiu ce. ma puteti ajuta?
fundita

Răspuns Câştigător
| Miki_9341 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa ii faceti sau sa ii cumparati o diploma pe care sa scrie pentru cel mai bun profesor/profesoara de limba si literatura romana...si sa ii cantati La multi ani! cand intra in clasa...

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Ati putea incerca o carte sau un tablouhappy

| sellygomezfan_4758 a răspuns:

Buna! poti sa ii cumperi un bibelou, o fantana de sticla care curge apa din ea, o veoza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte de roaman happy.Eu zic ca cel mai frumos cadou ati fi voi, deoarece intre profesor si copiii se leaga o relatie de care nu-ti dai seama, astfel ascultandu-l si luand note cat mai mari il faceti fericit happy.