| Fanu23 a întrebat:

Hei TPU,vreau sa-mi iau un birou pentru pc si nu vreau sa fie birou cu masuta speciala pentru tastatura,vreau sa fie ceva gen ca o masa sa imi pot pune coatele pe ea deoarece pot juca mai bine,problema este ca nu gasesc aceast birou,cine ma poate ajuta,

5 răspunsuri:
| alexbit90 a răspuns:

Ceva de genul asta? http://www.dedeman.ro/......es-2c.html acuma nu stiu daca te referi chiar la asta dar sper sa te fi ajutat :)

| Fanu23 explică (pentru alexbit90):

Fara masuta aia de tastatura happy

| Fanu23 explică (pentru Fanu23):

La scoala am asa si nu e banca e masa

| alexbit90 a răspuns (pentru Fanu23):

Alte modele cu suport pentru tastatura nici nu am vazut tongue

| Bulau_Catalin_1992 a răspuns:

Nu prea exista!