| iamprettybored a întrebat:

Hei TPU :*
Vreau sa-mi ziceti cea mai horror melodie pe care o stiti. Sa fie foarte de groaza, adica sa-ti dea fiori. Daca vreti, poate sa fie si un sunet sau asa. Doar sa te sperie de moarte >>.
Dau funda ♥

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai melodiile rock sataniste iti dau fiori, uite una de groaza rau:
https://www.youtube.com/watch?v=DPeQSw9tdPM
Sau uite un sunet de fantoma care striga mami, chiar imi da fiori
https://www.youtube.com/watch?v=TpBb6HwzrYE
Sper ca te-ai speriat destul :))

| iamprettybored explică (pentru MarianWLF):

Pe cea cu fantoma o stiu nu ma sperie...

| MarianWLF a răspuns (pentru iamprettybored):

Ok, atunci cea rock a fost buna?

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Sunt multe melodii rock care iti dau fiori doar prin aparitia trupei/solistului laughing) Infine.
Uite ceva ce stiu big grin :
MJ - Ghost
MJ - Thriller
VIXX - Voodoo Doll ( e KPOP big grin ) - uita-te la versiunea completa - devil :X
Mmhhhhmmm...cam atat stiu laughing) Nu sunt cu genuri din astea laughing)
Funda?

| Sissy24032 a răspuns:

Slender Man Song