| pinkeye a întrebat:

Vreau si eu niste hoteluri din Grecia sau Turcia cu preturi destul de accesibile, dar totusi de vreo 4-5 stele!
Funda! Mersi!

8 răspunsuri:
| alicepika a răspuns:

Pe site-ul plaja.ro gasesti hoteluri numeroase in diferite parti ale lumii.eu ti-as recomanda ceva in bulgaria unde merg eu de 2 ani.se numeste duni royal resort.e un resort cu 5 hotele.4 de 4 stele si unul de 5.mai multe informatii si poze vei gasi pe site-ul de mai sushappy

| pinkeye explică (pentru alicepika):

Am fost de prea multe ori in bulgaria...NU MAI VREAU, m-am plictisit de Bulgaria, da oricum mersi, cum se da funda? ca is noua pe aici si nu prea stiuhappy

| pinkeye explică (pentru alicepika):

Am fost de prea multe ori in Bulgaria si nu ai vreauu orice ar fi, mersi oricum! Cum pot sa dau funda? Ca sunt noua pe aici si nu prea stiu...

| alicepika a răspuns (pentru pinkeye):

Undeva in partea de sus a raspunsului meu apare declara raspunsul castigatorhappy

| pinkeye explică (pentru alicepika):

De ce sa ti-l declar atata timp cat nu au postat si altii? Eu nu stiu cum sa dau funda nu raspunsu castigator...imfine,mersi oricum!

| pinkeye explică (pentru alicepika):

Pai si asta nu inseamna ca iti voi declara raspunsul corect? aaaaaaa am intelessssss, deci cand il gasesti pe cel corect doar aluia ii dai,,,, aaaaaa

| alicepika a răspuns (pentru pinkeye):

Da.sau daca ti-a fost de ajutor.nu am zis ca trebuie sa imi dai mie.eu am incercat sa iti fiu de ajutor.dar poate vor fi altii care vor avea un raspuns mai bun decat al meuhappy

| pinkeye explică (pentru alicepika):

Ok mersi!