| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei TPU, vreau si eu site`uri dupa care pot sa iau teme pentru telefonul` Huawei g6600...si sa mearga, sa le aplic pe tel...puppy dog eyes cu hello kitty mai aleslaughing:Xfundoiiiilove struck

4 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Http://zedge.net gasesti orice pentru orice telefon :P

| angelicsin a răspuns:

Sorry theme nu exista poti doar sa iti pui Wallpapers un site pentru asta e asta http://www.zedge.net/wallpaper/8696621/?cep=2 dar poti sa iti pui orice imagine doresti ca wallpaper pe tel doar scaleaz-o la rezolutia corespunzatoare

| lungudragos a răspuns:

Mai... nu stiu sigur dar cred ca pe zedge.net sau wapday.com erau teme dragute. Arunci fundoiul?
tongue