| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUlove struck

As putea sa pun o intrebare anonima?love struck...Si daca da cum?happy

Iar de exemplu cum dai un raspuns anonim? Tie iti da fuunda?[adica ma refer iti apare acolo unde`s toate fundele?laughinglaughing. nu stiu cum sa ma exprimhee hee]

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Clic pe "Logout", iar de acolo te descurci. Succes!

P.S. Numai, te rog, fara spam si jigniri!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te loghezi ca să poți răspunde la întrebare sau chiar să pui o întrebare pe anonim, premierea se face numai pentru cei logați!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

La raspuns anonim nu se poate da funda. Daca sar da unde ar aparea? Nicaieri.

| pwp a răspuns:

Pai dai la logout si te scoate dupa cont, iar apoi poti posta anonim!
nu te ajuta cu nimic voturile sau fundele daca esti anonim!

bye-bye

| leonardo a răspuns:

Incearca sa te deloghezi si vezi daca ai acces la butonul de pune o intrebare. La fel si pentru raspuns, poti sa dai anonim insa nu primesti funde.

| Raduu a răspuns:

A, nu laughing Intrebarea/Raspunsul anonim il poti da doar daca nu ai cont. Si nu se trece nimic big grin