| GL88 a întrebat:

Daca nu am cont pe ask.fm ma refer ca nu sunt inregistrat pe acel cont si las o intrebare cuiva cu anonim, persoana respectiva isi poate da seama ca eu am fost, adica i apare undeva ceva?thinking
Funda celui mai detaliat raspuns

3 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Nu ii apare. Nu ii apare deseamenea nici daca esti logata cu, contul tau, si ai bifata casuta "intrebare anonima". Ok aici intervine faza: suntenti prietene bune si ea vrea sa stie daca tu ai fost, te pune sa faci print la raspunsuri, ce faci? ...mai bine dai fara cont! laughing)

| ZuZuZa a răspuns:

Nu, nu ii apare absolut nimic. Ii apare o simpla intrebare la care trebuie sa raspunda, fara sa stie de la cine e. Asta daca nu lasi tu vreun indiciu de care sa isi dea seama

| ღperfectlyimperfectღ a răspuns:

Nu ii apare absolut nimic. Nici macar faptul ca, in cazul in care iti faci cont, il urmaresti / ai la prieteni nu l-ar putea cunoaste persoana in cauza. Nu poate sa stie cine i-a pus intrebarea decat daca te cunoaste si felul in care ii adresezi intrebarea te poate trada datorita unor expresii, ceva specific tie. :3