| thisissolawl a întrebat:

Hei, vreau mai multe postere cu trupe si m-am gandit sa merg la un xerox, problema e ca vreau sa fie poster( gen cele din popcorn si bravo), nu foaie. Unde as putea merge in Brasov?

2 răspunsuri:
| Maria_Stefania_1990 a răspuns:

Pai nu cred ca poti cumpara de la un magazin anume postere...eu am multe postere si chiar vreau sa le dau si sunt tot din Brasov...

| thisissolawl explică (pentru Maria_Stefania_1990):

Nu sa cumpar, sa merg la un xerox si sa-mi tipareasca anumite poze, la asta ma refeream. Daca ai cu Nirvana, Manson, Metallica, SOAD etc sunt bucuroasa sa le cumpar, presupun ca le vinzi, nu?