| neUtilizator a întrebat:

Hei, vreau sa ma apuc de origami (tehnica plierii hartiei pentru cine nu stietongue). As vrea un site cu lucrari nu foarte grele, explicite si cu imagini ajutatoare. Cine poate sa-mi dea unul frumos?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune in youtube HEAVY RAIN origami si acolo iti da instructiuni cum sa faci unul

| Bernoullie a răspuns:

Http://www.origami-fun.com/origami-online.html Si eu fac uneori origami si intru pe site-ul asta. Aici gasesti si filmuletze care te invantza km sa faci origami.

| misterios a răspuns (pentru blueangel27):

Eu fac origami foarte grele si am inceput pe origami club