| bibi_2590 a întrebat:

Hei. vreau sa'mi cumpar programul jetix play dar nu stiu de unde sau cum as putea sa fac rost de el. aveti idee? daca da, cam cat ar costa, sau cat ar trebui sa platesc pe luna?big grin astept raspunsuri.(:

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Da un telefon la firma unde ai cablul TV si intreba-i politicos ce poti face ca sa ai canalul Jetix Play.

Asa este cel mai practic si o sa afli toate informatiile necesare(inclusiv pretul exact).

1 răspuns:
| bibi_2590 explică:

Sar'manabig grin